Memoriał Prezesów

Nad zalewem w Świdnicy

Mimo różnych przeszkód i ograniczeń udało się przeprowadzić kolejne zawody w Kole, Memoriał zmarłych Prezesów. Pierwotnie miały się one odbyć na Odrze w Cigacicach, jednak z powodu zbyt wysokiego stanu wody organizatorzy przenieśli imprezę nad równie urokliwe miejsce.

Zebraliśmy się więc nad zalewem w Świdnicy pod Zieloną Górą. Pogoda dopisała, ryby może trochę mniej. Rywalizację dało się roztrzygnąć, nawet w dwóch kategoriach, seniorów i juniorów.

Kategorię seniorów wygrał kolega Tadeusz Przybylski, wśród juniorów pierwsza była Natasza Chmielewska.

Nad sprawnym przebiegiem imprezy czuwali organizatorzy z naszego Koła. Czujnym okiem przyglądał sie temu gospodarz łowiska, kolega Józef Florczyk z Koła nr 27 Zielona Góra.

Po zakończeniu łowienia był czas na małe co nieco. Uraczył nas tym niezawodny gospodarz Koła, Tadeusz Przybylski, przy wydatnej pomocy koleżanki Aliny z mężęm. Chyba nikt głodny stamtąd nie odjechał😄

Kolejnym punktem programu było wręcznie nagród zwycięzcom. Juniorom trafiła się nie lada gratka, nagrody wręczała im Pani Agnieszka Zarzycka, przedstawicielka Okregu PZW Zielona Góra, koordynator zespołu organizacyjno - sportowego.

Fundatorem bonów dla juniorów i pucharu dla zwycięskiego seniora był Pan Marcin Chmielewski, syn zmarłego prezesa Koła.

Zawodnikom za udział, szanownym Gościom za przybycie serdecznie dziekujemy i zapraszamy na kolejne zawody